М'ясорубка Liberton LMG-18S01 білий
Фото 3 |
Liberton LMG-18S01 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LMG-18S01 білий
Усі ціни 13 →Електром'ясорубка Liberton LMG-18S01 | 1 419 грн. |
М"ясорубка Liberton LMG-18S01 | 1 457 грн. |
LIBERTON LMG-18S01 | 1 550 грн. |
LIBERTON LMG-18S01 | 1 542 грн. |
Мясорубка Liberton lmg-18s01 | 1 584 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →