М'ясорубка Liberton LMG-28TGB03S червоний
Фото 9 |
Liberton LMG-28TGB03S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liberton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liberton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liberton LMG-28TGB03S червоний
Усі ціни 11 →М'ясорубка Liberton LMG-28TGB03S | 2 999 грн. |
М'ясорубка Liberton LMG-28TGB03S | 3 185 грн. |
Мясорубка Liberton lmg-28tgb03s Red | 3 035 грн. |
Мясорубка Liberton LMG-28TGB03S, Red, 2800W, насадка соковыжималка, бургер | 2 999 грн. |
Liberton LMG-28T LMG-28TGB03S | 2 899 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →