Холодильник Liebherr CBNbe 5778 бежевий
Фото 8 |
Liebherr CBNbe 5778 бежевий бежевий нержавіюча сталь |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Liebherr 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Liebherr.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Liebherr CBNbe 5778 бежевий
Усі ціни 8 →Liebherr CBNbe 5778 | 91 914 грн. |
Liebherr CBNbe 5778 офіційна гарантія 36 міс відвантаження день в день | 88 499 грн. |
Liebherr CBNbe 5778 | 91 800 грн. |
LIEBHERR CBNbe 5778 | 91 977 грн. |
Liebherr CBNBE5778 PREMIUM | 129 080 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Liebherr CBNbe 5778
Ціни на Liebherr CBNbe 5778 |
---|---|---|---|---|
Liebherr CBNbe 5778 бежевий | від 88 499 грн. | 8 пропозицій | ||
Liebherr CBNes 5778 нержавіюча сталь | від 92 300 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →