від 14 199 грн.двокамерний, краплинний, холодильник: 212 л, морозилка 84 л, 2 контури, полиця для пляшок, енергоспоживання A++, шум 39 дБ, 181.2x55x63 см
від 7 770 грн.морозильна шафа, 98 л, -32 °C, відділень 3 шт, швидка заморозка, робота в мороз, енергоспоживання A+, 85.1x55.3x62.4 см
від 54 799 грн.багатокамерний, No Frost, холодильник 108 л, морозилка 62 л, 2 контури, зона свіжості, клас A++, шум 38 дБ, 1772x560x550 мм
від 34 944 грн.84 л, відділень 4 шт, морозить -28 °C, No Frost, клас A++, 87.2x55.9x54.4 см
від 13 350 грн.двокамерний, краплинний, холодильник: 212 л, морозилка 53 л, полиця для пляшок, енергоспоживання A++, шум 39 дБ, 161.2x55x63 см
від 12 688 грн.морозильна шафа, 68 л, -24 °C, відділень 2 шт, швидка заморозка, робота в мороз, енергоспоживання A+, 63х55х62 см
від 49 080 грн.двокамерний, краплинний, холодильник 155 л, морозилка 43 л, зона вологості, клас A++, шум 39 дБ, 1220x560x550 мм
від 31 650 грн.100 л, відділень 4 шт, морозить -24 °C, клас A++, 87x54x54 см
від 11 534 грн.двокамерний, краплинний, холодильник: 190 л, морозилка 44 л, енергоспоживання E, шум 37 дБ, 140.1x55x63 см
від 19 950 грн.морозильна шафа, 190 л, -32 °C, відділень 6 шт, швидка заморозка, робота в мороз, енергоспоживання A++, 145x60x63 см
від 30 998 грн.двокамерний, краплинний, холодильник 92 л, морозилка 13 л, клас A+, шум 38 дБ, 820x500x570 мм
від 26 994 грн.73 л, відділень 3 шт, морозить -24 °C, клас A++, 72x56x54 см
від 14 969 грн.двокамерний, краплинний, холодильник: 212 л, морозилка 84 л, 2 контури, полиця для пляшок, енергоспоживання E, шум 38 дБ, 181.2x55x63 см
від 21 900 грн.морозильна шафа, 149 л, -32 °C, відділень 5 шт, No Frost, швидка заморозка, енергоспоживання A++, 125x60x63 см
від 34 874 грн.двокамерний, краплинний, холодильник 116 л, морозилка 16 л, клас A+, шум 39 дБ, 820x600x570 мм
від 31 920 грн.95 л, відділень 3 шт, морозить -28 °C, клас A++, 82x59.7x55 см
від 12 090 грн.двокамерний, краплинний, холодильник: 218 л, морозилка 52 л, енергоспоживання A++, шум 39 дБ, 157.1x55x63 см
від 47 130 грн.морозильна шафа, 214 л, -28 °C, відділень 5 шт, No Frost, швидка заморозка, енергоспоживання A++, 135x70x75 см
від 32 000 грн.однокамерний, краплинний, холодильник 150 л, клас A+, шум 34 дБ, 820x600x570 мм
від 61 080 грн.213 л, відділень 8 шт, морозить -24 °C, No Frost, клас A++, 177x55.9x54.4 см