Шашличниця Livstar LSU-1320 нержавіюча сталь
Livstar LSU-1320 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Livstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Livstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Livstar LSU-1320 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Электрошашлычница для дома вертикальная 1000Вт Livstar BBQ (LSU-1320) Крас | 1 449 грн. |
Електро Шашличниця Вертикальна для Будинку Livstar LSU-1320 1000 W | Елект | 1 652 грн. |
Електрошашличниця вертикальна Livstar LSU-1320 BBQ на 6 шампурів 1000W | 2 167 грн. |
Електрошашличниця на 6 шампурів 1000W Livstar LSU-1320 | 1 337 грн. |
Электрошашлычница для будинку вертикальна 1000Вт Livstar BBQ (LSU-1320) Че | 1 349 грн. |
Електрошашличниця Livstar LSU-1320 BBQ 1000W 6 шампурів (А007230) | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →