Шашличниця Domotec MS-7781 чорний
Відео 1Фото 5 |
Domotec MS-7781 нержавіюча сталь чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domotec MS-7781 чорний
Усі ціни 18 →Електрошашличниця Domotec BBQ шашличниця GH8612 1000W | 1 714 грн. |
Электрошашлычница Domotec BBQ GH8612 1000W | 1 375 грн. |
Електрошашличниця Domotec MS-7781на 6 шампурів 1000Вт Вертикальна | 1 395 грн. |
Электрошашлычница Domotec BBQ шашличниця GH8612 1000W | 1 654 грн. |
Электрошашлычница Domotec MS-7781 1000W на 6 шампурів з нержавіючої сталі | 1 670 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Domotec MS-7781
Ціни на Domotec MS-7781 |
---|---|---|---|---|
Domotec MS-7782 нержавіюча сталь | від 1 275 грн. | 2 пропозиції | ||
Domotec MS-7781 чорний | від 1 145 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →