Шашличниця Crownberg CB 7416 нержавіюча сталь
Фото 4 |
Crownberg CB 7416 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB 7416 нержавіюча сталь
Усі ціни 11 →Електрошашличниця Crownberg cb-7416 6 шампурів 1000 Вт нержавіюча сталь | 1 349 грн. |
Електрошашличниця Crownberg cb-7416 шашличниця на 6 шампурів | 1 870 грн. |
Електрошашличниця Crownberg BBQ CB-7416 1000 Вт + 6 шампурів | 1 270 грн. |
Шашличниця на 6 шампурів, електрична плита, Crownberg CB 7416 1000 Вт | 1 275 грн. |
Електрошашличниця Crownberg 7416 | 1 272 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →