Плита LOFRA PRG 96 GVT бордовий
LOFRA PRG 96 GVT бордовий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації LOFRA PRG 96 GVT
Ціни на LOFRA PRG 96 GVT |
---|---|---|---|---|
LOFRA PBIG 96 GVT бежевий | від 139 441 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA PRG 96 GVT бордовий | від 139 441 грн. | 2 пропозиції | ||
LOFRA PNMG 96 GVT чорний | від 139 441 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →