Плита Prime Technics PSG 54002 B нержавіюча сталь
Фото 14 |
Prime Technics PSG 54002 B нержавіюча сталь |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PSG 54002 B нержавіюча сталь
Усі ціни 13 →Плита газова Prime Technics PSG 54002 B | 8 097 грн. |
Газовая плита Prime Technics Psg 54002 B | 7 484 грн. |
Газова плита Prime Technics PSG 54002 B | 8 467 грн. |
Prime Technics PSG 54002 B | 7 449 грн. |
Prime Technics PSG 54002 B PSG54002B | 8 099 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →