Плита Gorenje GKS 6C70 XJ нержавіюча сталь (740631)
Gorenje GKS 6C70 XJ нержавіюча сталь білий нержавіюча сталь |
|
Побутова кухонна плита з газовою варильною поверхнею та електричною духовкою зі зручною програмою очищення стінок камери за допомогою пари, що спрощує догляд за технікою. Модель була представлена на ринку в 2023 популярним словенським брендом Gorenje і позиціонується в середній ціновий діапазон. Це повноформатна модель з шириною корпусу 60 см. Насамперед на увагу на цій кухонній плиті заслуговує саме духовка, створена виробником в рамках концепції HomeMade зі склепінчастою формою стелі, як у традиційних дров'яних печах.
Загальний корисний обсяг камери становить 71 л, температура нагріву регулюється користувачем в межах 50-275 °C. Загалом виробником передбачено 14 різних режимів роботи духовки, включаючи режим приготування на парі, режим інтенсивного запікання AirFry та приготування заморожених продуктів FrozenBake. А ось варильна поверхня у моделі Gorenje GKS 6C70 XJ досить типова. Робоча зона має надійне емальоване покриття, решітки для стійкої фіксації сталеві посуду, чотири газові конфорки різного діаметру оснащені зручною функцією автозапалювання. Також подбав виробник і про систему газ-контроль для запобігання витоку газу у разі згасання полум'я.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje GKS 6C70 XJ нержавіюча сталь
Усі ціни 22 →Gorenje GKS6C70XJ | 14 474 грн. |
Комбінована плита Gorenje GKS6C70XJ | 14 559 грн. |
Плита комбінована Gorenje GKS6C70XJ | 16 799 грн. |
Плита комбинированная Gorenje GKS6C70XJ | 16 323 грн. |
GORENJE GKS6C70XJ | 15 789 грн. |
Модификації Gorenje GKS 6C70 XJ
Ціни на Gorenje GKS 6C70 XJ |
---|---|---|---|---|
Gorenje GKS 6C70 WJ білий | від 13 094 грн. | 75 пропозицій | ||
Gorenje GKS 6C70 XJ нержавіюча сталь | від 14 132 грн. | 24 пропозиції |