Плита Prime Technics PIC 2215 GB чорний
Prime Technics PIC 2215 GB чорний 2021 рікзахист від дітей |
|
Максимально проста, недорога і зручна в експлуатації електрична одноконфорочная плита, представлена на ринку в 2021 році. Модель використовує просунутий індукційний спосіб нагріву, завдяки чому нагрів запускається виключно тільки в тому випадку, якщо на поверхні встановлена відповідна посуд. Під час роботи плити Prime PIC 2215 GB нагрівається виключно тільки сам посуд, але при цьому пристрій вимагає використання тільки підходящої для індукційного нагріву посуду.
Ще одна важлива перевага пристрою-функція автофокусу, завдяки якій плита здатна автоматично підлаштовувати режим роботи індукційного нагрівача під розмір денця встановленої на конфорку посуду. Потужність конфорки становить 2,2 кВт, максимальний діаметр підтримуваного посуду — 28 см.зручна кнопкова панель управління додатково оснащена дисплеєм. Передбачена функція захисту від дітей, яка дозволяє легко і просто заблокувати пристрій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Купити Prime Technics PIC 2215 GB чорний
Усі ціни 36 →Настільна плита Prime Technics Pic 2215 GB | 1 559 грн. |
PRIME Technics PIC 2215 GB | 1 319 грн. |
PRIME TECHNICS PIC 2215 GB | 1 264 грн. |
Настільна плита Prime Technics PIC 2215 GB | 1 758 грн. |
PRIME TECHNICS PIC 2215 GB | 1 258 грн. |