Плита LOFRA RBIG 96 MFT/Ci бежевий
LOFRA RBIG 96 MFT/Ci бежевий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог LOFRA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі LOFRA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити LOFRA RBIG 96 MFT/Ci бежевий
Lofra RBIG96MFT/Ci | 131 720 грн. |
Lofra RBIG96MFT/Ci | 135 013 грн. |
Lofra RBIG96MFT/Ci | 138 306 грн. |
LOFRA RBIG 96 MFT/Ci | 163 631 грн. |
LOFRA RBIG 96 MFT/Ci | 167 622 грн. |
Модификації LOFRA RBIG 96 MFT/Ci
Ціни на LOFRA RBIG 96 MFT/Ci |
---|---|---|---|---|
LOFRA RBIG 96 MFT/Ci бежевий | від 131 720 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RSG 96 MFTE/Ci нержавіюча сталь | від 131 720 грн. | 5 пропозицій | ||
LOFRA RNMG 96 MFT/Ci чорний | від 131 720 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →