ДБЖ Logicpower LP-430PRO
Фото 4 |
Logicpower LP-430PRO |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LP-430PRO
Усі ціни 13 →Источник бесперебойного питания LogicPower LP-430PRO 22898 | 1 229 грн. |
ДБЖ (джерело безперебійного живлення) для роутерів/комутаторів LP-430PRO ( | 1 229 грн. |
Джерело безперебійного живлення для роутерів/комутаторів LogicPower LP-430 | 1 229 грн. |
ИБП (источник бесперебойного питания) для роутеров/коммутаторов LP-430PRO | 1 229 грн. |
LogicPower LP-430PRO LP22898 | 1 229 грн. |
ще 8 пропозицій