ДБЖ Logicpower LPM-U825VA 825 ВА (0004980)
Фото 5 |
Logicpower LPM-U825VA 825 ВА 625 ВА825 ВА |
|
Порівняно недорога модель з досить прогресивними, як для цього цінового діапазону, характеристиками. Належить до рішень інтерактивного типу. Ефективна вихідна потужність досягає 577 Вт. Передбачений вбудований стабілізатор напруги. Сам джерело безперебійного живлення вирівнює напруги до еталону струм з розкидом 145-290 В. Logicpower LPM-U825VA має вбудовану батарею свинцево-кислотного типу, акумуляторний блок працює з напругою 12 В, його ємність становить 9 Агод.
АКБ повністю герметичний, безпечний і не потребує обслуговування. Передбачена система інтелектуальної зарядки акумулятора. Вихідний сигнал має форму апроксимована синусоїда. Є фільтрація мережевих перешкод, світлодіодна та звукова індикація роботи пристрою. Передбачені також класичні захисту від короткого замикання і перенапруження. На корпусі присутня 2 євро розетки. Можливо захистити лінію зв'язку, оскільки передбачений вхід і вихід під конектор RJ-11. Шум від роботи пристрою практично відсутня, оскільки в корпусі немає активного охолодження. Цю модель ДБЖ можна задіяти і вдома, і в офісі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Купити Logicpower LPM-U825VA 825 ВА
Усі ціни 31 →ИБП LogicPower LPM U825VA | 2 905 грн. |
ДБЖ LogicPower LPM-U825VA-P(577) LP4980 LP4980 | 2 905 грн. |
ДБЖ LogicPower LPM-U825VA 120204-40 | 2 905 грн. |
LogicPower LogicPower UPS LPM-U825VA (577Вт) (4980) | 2 905 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ LPM-U825VA (577Вт) (LP4980) | 2 905 грн. |
Працює через раз Нічого Ціна Oleksa: користуюся Logicpower LPM-U825VA більше року |
Модификації Logicpower LPM-U825VA
Ціни на Logicpower LPM-U825VA |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPM-U625VA 625 ВА | від 2 181 грн. | 41 пропозиція | ||
Logicpower LPM-U825VA 825 ВА | від 2 663 грн. | 31 пропозиція |