ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus 3000 ВА без батареї (0004147)
Фото 6 |
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus 3000 ВА без батареї |
|
Інтерактивне ДБЖ. Правильна синусоїда. Холодний старт.
Лінійно-інтерактивне ДБЖ із «правильною» синусоїдою. Призначений для обслуговування навантаження сумарною потужністю 2100 Вт. Форм-фактор даного ДБЖ передбачає настінний монтаж. Для підключення споживачів передбачені дві розетки (тип Schuko) та пара клем. Безперебійник Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus не має вбудованого акумулятора, він розрахований на роботу із зовнішніми АКБ, що підключаються. Виробник наполегливо рекомендує використовувати батареї ємністю від 65 Агод. ДБЖ має активну систему охолодження та оснащений комплексом захисних систем (від коротких замикань та перевантажень, від перешкод та критичного підвищення сили струму в мережі). Передбачено можливість «холодного старту».
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logicpower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logicpower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus 3000 ВА без батареї
Усі ціни 55 →ИБП LogicPower LPY-W-PSW-3000VA+ (LP4147) | 18 436 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-3000VA+(2100Вт) LP4147 | 18 436 грн. |
ДБЖ LogicPower LPY-W-PSW-3000VA 120204-34 | 21 946 грн. |
ИБП LogiсPower LPY-W-PSW-3000VA | 18 436 грн. |
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-W-PSW-3000VA+ (2100Вт) 10A/ | 18 436 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus
Ціни на Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus |
---|---|---|---|---|
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-GL 12V 100 Ah 3000 ВА 100 Агод 4 батареї GL 12 В 100 Агод | від 53 476 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-GL 12V 120 Ah 3000 ВА 120 Агод 4 батареї GL 12 В 120 Агод | від 61 117 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-MG 12V 120 Ah 3000 ВА 120 Агод 4 батареї MG 12 В 120 Агод | від 56 660 грн. | 6 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus + 4 x LPM-MG 12V 150 Ah 3000 ВА 150 Агод 4 батареї MG 12 В 150 Агод | від 68 759 грн. | 5 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-3000VA Plus 3000 ВА без батареї | від 17 514 грн. | 55 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus + LP LiFePO4 51.2V 100 Ah 5000 ВА 10 Агод батарея LiFePO4 51.2 100 Агод | від 35 112 грн. | 55 пропозицій | ||
Logicpower LPY-W-PSW-5000VA Plus 5000 ВА без батареї | від 24 999 грн. | 57 пропозицій |