Тепловентилятор Maestro MR-925
Maestro MR-925 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-925
Усі ціни 9 →Обігрівач Maestro MR-925 | 881 грн. |
Тепловентилятор обігрівач Maestro MR-925 | 2 000 грн. |
Обігрівач Maestro MR-925 | 1 009 грн. |
Тепловентилятор керамічний Maestro MR-925 | 980 грн. |
Тепловентилятор Maestro MR-925 керамічний | Конвектор | Обігрівач електрич | 1 295 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →