Тепловентилятор Maestro MR-920
Maestro MR-920 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-920
Усі ціни 22 →Maestro 920-BEIGE-MR | 514 грн. |
Тепловентилятор Maestro MR-920 Beige | 489 грн. |
Тепловентилятор Maestro MR-920-BEIGE | 489 грн. |
Тепловентилятор Maestro MR-920 Бежевый | 1 319 грн. |
Тепловентилятор Maestro MR-920-GREY | 489 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →