Тепловентилятор Crownberg CB-429
Crownberg CB-429 термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-429
Тепловентилятор Crownberg CB-7748 обігрівач дуйка Білий | 699 грн. |
Тепловентилятор, нагрівач дуйка Crownberg CB-7748 | 625 грн. |
Тепловентилятор, обігрівач дуйка Crownberg CB-7748 | 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →