Моторне мастило Mannol Diesel 15W-40 10 л
Очікується у продажу 2 231 грн. Тип: мінеральне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: дизельний; Об'єм (л): 10; SAE: 15w-40; Відповідність стандартам: API CG-4/CF-4/CF/SL; ACEA E2/B3/A2; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 501.01/505.00; Допуски Mercedes-Benz: 228.3/229.1; Допуски Volvo: VDS; Допуски MAN: M3275 |
Mannol Diesel 15W-40 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Diesel 15W-40
Ціни на Mannol Diesel 15W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Diesel 15W-40 1 л | від 199 грн. | 4 пропозиції | ||
Mannol Diesel 15W-40 5 л | від 868 грн. | 9 пропозицій | ||
Mannol Diesel 15W-40 7 л | від 1 522 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Diesel 15W-40 20 л | від 4 385 грн. | 1 пропозиція | ||
Mannol Diesel 15W-40 60 л | від 11 218 грн. | 1 пропозиція |