Моторне мастило Mannol Diesel Turbo 5W-40 20 л
Відео 3 | Товар застарів 2 838 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API CI-4/SL; ACEA B4/A3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; |
Mannol Diesel Turbo 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Mannol Diesel Turbo 5W-40
Ціни на Mannol Diesel Turbo 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Diesel Turbo 5W-40 1 л | від 344 грн. | 3 пропозиції | ||
Mannol Diesel Turbo 5W-40 5 л | від 1 256 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Diesel Turbo 5W-40 10 л | від 2 520 грн. | 1 пропозиція | ||
Mannol Diesel Turbo 5W-40 60 л | від 15 789 грн. | 1 пропозиція |