Моторне мастило Mannol Elite 5W-40 20 л
Товар застарів 3 257 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA A3/B4; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00; Допуски Porsche: A40; Допуски Mercedes-Benz: 226.5/229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-A-025/GM-LL-B-025 |
Mannol Elite 5W-40 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Elite 5W-40
Ціни на Mannol Elite 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Mannol Elite 5W-40 1 л | від 314 грн. | 10 пропозицій | ||
Mannol Elite 5W-40 4 л | від 1 176 грн. | 2 пропозиції | ||
Mannol Elite 5W-40 5 л | від 1 249 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Elite 5W-40 60 л | від 15 744 грн. | 1 пропозиція |