Моторне мастило Mannol Energy Combi LL 5W-30 20 л
Товар застарів 5 740 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 20; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: API SN/CF; ACEA C3; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 504.00/507.00; Допуски Porsche: C30; Допуски BMW, MINI: Longlife-04; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; |
Mannol Energy Combi LL 5W-30 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mannol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mannol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mannol Energy Combi LL 5W-30
Ціни на Mannol Energy Combi LL 5W-30 |
---|---|---|---|---|
Mannol Energy Combi LL 5W-30 1 л | від 478 грн. | 5 пропозицій | ||
Mannol Energy Combi LL 5W-30 4 л | від 1 747 грн. | 3 пропозиції | ||
Mannol Energy Combi LL 5W-30 5 л | від 2 176 грн. | 3 пропозиції | ||
Mannol Energy Combi LL 5W-30 60 л | від 23 943 грн. | 2 пропозиції |