Моторне мастило Bardahl XTRA 5W-30 C3 20 л (34118)
Bardahl XTRA 5W-30 C3 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bardahl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bardahl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bardahl XTRA 5W-30 C3 20 л
Моторна олива BARDAHL XTRA 5W30 20л (34118) 34118 | 4 952 грн. |
BARDAHL Моторна олива BARDAHL XTRA 5W30 20л (34118) 34118 | 4 952 грн. |
Олія моторна синтетична 20л 5W-30 XTRA Universal BARDAHL, 34118, / | 8 703 грн. |
Моторна олія BARDAHL XTRA 5W30 20л (34118) | 6 954 грн. |
Модификації Bardahl XTRA 5W-30 C3
Ціни на Bardahl XTRA 5W-30 C3 |
---|---|---|---|---|
Bardahl XTRA 5W-30 C3 1 л | від 329 грн. | 6 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-30 C3 5 л | від 1 521 грн. | 8 пропозицій | ||
Bardahl XTRA 5W-30 C3 20 л | від 4 952 грн. | 4 пропозиції |