Рушникосушарка MARIO Classic HP-I R 430x650 (2.3.0100.10.P)
Відео 1Фото 3 | від 4 344 до 5 337 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:електричний, драбинка Потужність:70 Вт Функції:терморегулятор |
Модифікації MARIO Classic HP-I 7
Характеристики
MARIO Classic HP-I R 430x650 |
|
Для економії електроенергії в конструкції передбачений регулятор температури. Ступінь пило/вологозахисту IP44
Підключення до мережі з правого боку
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Classic HP-I R 430x650
Сортувати
Mario Mario Классик HP-I 650х430 | 4 705 грн. |
Полотенцесушитель Mario электрическая Классик нр-i, 650x430x75мм, таймер-р | 5 337 грн. |
Рушникосушка Mario Класік HP-I 650x430 2.3.0100.10.P | 4 705 грн. |
Електричний сушка для рушників Mario Класик HP-I 650х430/75 з таймером (2. | 4 344 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо