Рушникосушарка MARIO Classic 630x900 (1.1.0110.01)
Фото 9 | від 5 579 до 6 975 грн. Порівняти ціни 16 → |
Модифікації MARIO Classic 11
Характеристики
MARIO Classic 630x900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Classic 630x900:
- Може бути обладнаний електричним теном (300W)
- Різьбове з'єднання G1/2 (дюйм)
Де купити MARIO Classic 630x900
Сортувати
Рушникосушарка водяна Mario Класик 900х630 / 600 мм 1.1.0110.01.P | 5 929 грн. |
Mario Mario Классик 900х630/600 4820111350124 | 6 975 грн. |
Рушникосушка водяна Mario Класик 900x630/600 1.1.0110.01.P | 5 929 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Классик 900x630/600 - 1.1.0110.01.P | 5 579 грн. |
Полотенцесушитель из нержавеющей стали Mario Классик 900х630 | 6 975 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Рекомендуємо