Рушникосушарка MARIO Classic F 430x1200 1.1.5909.01.P (Класік F 1200х430/400)
Відео 12Фото 5 | від 5 895 до 7 370 грн. Порівняти ціни 12 → |
Модифікації MARIO Classic F 12
Характеристики
MARIO Classic F 430x1200 1.1.5909.01.P |
|
Гарантія 50 років у закритій (автономній) системі опалення та 5 років у централізованій. Може бути обладнано електричним ТЕНом (рекомендована потужність 300 Вт).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Classic F 430x1200 1.1.5909.01.P
Сортувати
Mario Mario Классик F 1200х430/400 (1.1.5909.01.P) V1.1.5909.01.P | 7 370 грн. |
Рушникосушка водяна Mario Класік F 1200x430/400 1.1.5909.01.P | 7 370 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Класік F 1200х430/400 - 1.1.5909.01.P | 5 895 грн. |
Водяна рушникосушарка MARIO КЛАСИК F 1200x430/400 (1.1.5909.01.P) | 7 370 грн. |
Рушникосушарка водяна Mario Класік F 1200х430/400 (4820111357079) | 7 370 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо