Рушникосушарка MARIO Symphony 770x700 (1.1.1200.01)
від 4 727 до 5 910 грн. Порівняти ціни 12 → |
Модифікації MARIO Symphony 2
Характеристики
MARIO Symphony 770x700 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості рушникосушарки MARIO Symphony 770x700:
- Площа приміщення, що обігрівається — 3.1 м2
- Вид різьблення — 1/2" (внутрішня)
Де купити MARIO Symphony 770x700
Сортувати
Водяна рушникосушарка Mario Симфонія 700x770 / 160 мм нержавіюча сталь 1.1 | 5 910 грн. |
Mario Mario Симфония 700х770/160 4820111350117 | 5 910 грн. |
Рушникосушка водяна Симфонія Mario 700x770/160 1.1.1200.01.P | 5 024 грн. |
Mario Водяна рушникосушарка Mario Симфония 700x770/160 - 1.1.1200.01.P | 4 727 грн. |
Водяна рушникосушарка MARIO СИМФОНІЯ 700х770/160 (1.1.1200.01.P) | 4 728 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо