Рушникосушарка MARIO Tristar-I TR 445x1000
Відео 1Фото 6 | від 6 255 до 8 341 грн. Порівняти ціни 15 →Тип:електричний, виступи в бік Потужність:115 Вт Функції:можливість повороту, терморегулятор, таймер |
Модифікації MARIO Tristar-I 4
Характеристики
MARIO Tristar-I TR 445x1000 |
|
Регулювання температури в трьох режимах: 40 °, 45 °С, 50 °С. Таймер дозволяє встановити час нагрівання на 3 або 6 годин і перемикати режим роботи рушникосушки на постійний нагрів. Ступінь захисту: IP44.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MARIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MARIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MARIO Tristar-I TR 445x1000
Сортувати
Електрична рушникосушарка Mario Трістар-I TR 1000х445 / 55 2.3.0507.11.P | 6 569 грн. |
Електрична рушникосушка Mario Тристар-ITR 1000x445/55 с таймером-регулятор | 6 256 грн. |
Mario Трістар-I 1000х445/55 TR (2.3.0507.11.P) | 6 910 грн. |
Mario Рушникосушарка електрична Mario Тристар-I 1000х445/55 TR - 2.3.0507. | 6 255 грн. |
Електрична рушникосушарка MARIO ТРИСТАР -I TR 1000х445/55 / таймер-регулят | 6 257 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо