Ножиці по металу Master Tool 01-0422 правий різ
Master Tool 01-0422 лівий різправий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 01-0422 правий різ
Ножницы по металлу правый рез MASTERTOOL 250 мм (01-0422) | 175 грн. |
Ножиці для металу Mastertool правобічні 250 мм (01-0422) | 175 грн. |
Ножиці по металу MasterTool GM 250 мм, правий різ, CrV (Арт.: 01-0422) | 175 грн. |
Ножиці MASTER TOOL 01-0422 250мм | 175 грн. |
Модификації Master Tool 01-0422
Ціни на Master Tool 01-0422 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 01-0423 лівий різ | від 175 грн. | 3 пропозиції | ||
Master Tool 01-0422 правий різ | від 175 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →