Ножиці по металу Master Tool 01-0427 прямий різ
Master Tool 01-0427 правий різпрямий різ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 01-0427 прямий різ
Усі ціни 9 →Ножницы по металлу прямые MASTERTOOL 250 мм (01-0427) | 357 грн. |
Ножиці по металу Mastertool 330 мм прямі Cr-Mo (01-0427) | 357 грн. |
Ножиці по металу MASTER TOOL прямі CrMo '01-0427 | 347 грн. |
Ножиці по металу MasterTool GM 250 мм ПРЯМІ (прямий різ), CrMo (Арт.: 01-0 | 357 грн. |
Ножиці по металу MASTERTOOL 250 мм прямі (прямий різ) CrMo 01-0427 | 457 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Master Tool 01-0427
Ціни на Master Tool 01-0427 |
---|---|---|---|---|
Master Tool 01-0426 правий різ | від 353 грн. | 4 пропозиції | ||
Master Tool 01-0427 прямий різ | від 347 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →