Ножиці по металу Master Tool 01-0421 300 мм / прямий різ
Master Tool 01-0421 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 01-0421 300 мм / прямий різ
Усі ціни 7 →Ножницы по металлу прямые MASTERTOOL 300 мм (01-0421) | 472 грн. |
Ножиці по металу подовжені Mastertool 300 мм прямі Cr-Mo (01-0421) | 472 грн. |
Ножиці по металу MasterTool GM 300 мм ПРЯМІ, CrMo (Арт.: 01-0421) | 472 грн. |
Ножиці для металу MASTERTOOL, CrMo, 300 мм, прямий різ. Yellow (01-0421) | 496 грн. |
Ножиці по металу MASTERTOOL 300 мм прямі CrMo 01-0421 | 572 грн. |
Ножиці по металу MASTERTOOL 300 мм прямі CrMo 01-0421 | 472 грн. |
Ножиці прямі MASTER TOOL 01-0421 300мм | 472 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →