Шини для квадроциклів Maxxis Bighorn 2.0 Radial 26/9 R12
Відео 2Фото 8 |
Maxxis Bighorn 2.0 Radial 26/9 R12 25/8 12 "26/9 12 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Bighorn 2.0 Radial 26/9 R12
Шини Maxxis MU-09 (квадроцикл) 26/9 R12 49N | 8 207 грн. |
Maxxis BigHorn 2.0 MU09 (квадроцикл) 26/9.00 R12 49N | 8 602 грн. |
Покришка MAXXIS BIG HORN 2.0 MU-09 26x9R12 49N TL (177219) | 8 290 грн. |
Відеоогляди
Модификації Maxxis Bighorn 2.0 Radial 26/9 R12
Ціни на Maxxis Bighorn 2.0 Radial 26/9 R12 |
---|---|---|---|---|
Maxxis Bighorn 2.0 Radial 25/8 R12 | від 7 910 грн. | 1 пропозиція | ||
Maxxis Bighorn 2.0 Radial 26/9 R12 | від 8 207 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →