Мотошина Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R16 52M
Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R16 52M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R16 52M
Шини Maxxis M7312 90/100 R16 52M | 3 207 грн. |
Maxxis M7312 MaxxCross SI 90/100 R16 52M TT 72723765 | 3 567 грн. |
Maxxis M7312 MaxxCross SI 90/100 R16 52M TT | 3 779 грн. |
Модификації Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R16 52M
Ціни на Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R16 52M |
---|---|---|---|---|
Maxxis M7312 Maxxcross 2.75 R10 38J | від 1 977 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 80/100 R12 41M | від 2 010 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R14 49M | від 2 636 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 90/100 R16 52M | від 3 207 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 100/90 R19 57M | від 4 195 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 100/100 R18 59M | від 5 097 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 110/90 R19 62M | від 3 731 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 110/100 R18 64M | від 4 437 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 120/90 R19 66M | від 4 688 грн. | 3 пропозиції | ||
Maxxis M7312 Maxxcross 120/100 R18 68M | від 4 382 грн. | 3 пропозиції |