Карта пам'яті Mibrand microSDHC Class 10 + Adapter 8 ГБ (MICDHC10/8GB-A)
Mibrand microSDHC Class 10 8Gb + Adapter |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand microSDHC Class 10 + Adapter 8 ГБ
Усі ціни 16 →Mibrand microSDHC 8GB Class 10 + SD-адаптер (MICDHC10/8GB-A) | 105 грн. |
Карта памяти Mibrand 8GB microSDHC class 10 (MICDHC10/8GB-A) MICDHC10/8GB- | 159 грн. |
Mibrand Карта памяті 8GB microSDHC class 10 (MICDHC10/8GB-A) MICDHC10/8GB- | 179 грн. |
Карта пам'яті Mibrand 8GB microSDHC class 10 (MICDHC10/8GB-A) | 85 грн. |
Карта пам'яті Mibrand 8GB microSDHC class 10 (MICDHC10/8GB-A) MICDHC10/8GB | 91 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →