Карта пам'яті Mibrand microSD Class 10 UHS-1 U3 + SD adapter 32 ГБ (MICDHU3/32GB-A)
Фото 4 |
Mibrand microSDHC Class 10 UHS-1 U3 32GB + SD adapter 32 ГБ128 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mibrand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mibrand microSD Class 10 UHS-1 U3 + SD adapter 32 ГБ
Mibrand microSDHC 32GB Class 10 UHS-1 U3 + SD-адаптер (MICDHU3/32GB-A) | 217 грн. |
Карта пам'яті Mibrand 32 GB MicroSDHC Class 10 UHS-I (U3) + SD Adapter (MI | 159 грн. |
Карта пам'яті Mibrand microSDHC (UHS-1 U3) 32Gb class 10 (adapter SD) (MIC | 169 грн. |
Карти пам'яті Mibrand 32 GB MicroSDHC Class 10 UHS-I (U3) + SD Adapter (MI | 190 грн. |
Флеш карта microSDHC Mibrand MICDHU3/32GB-A 32GB class10 + adapter | 148 грн. |
Модификації Mibrand microSD Class 10 UHS-1 U3 + SD adapter
Ціни на Mibrand microSD Class 10 UHS-1 U3 + SD adapter |
---|---|---|---|---|
Mibrand microSD Class 10 UHS-1 U3 + SD adapter 32 ГБ | від 148 грн. | 5 пропозицій | ||
Mibrand microSD Class 10 UHS-1 U3 + SD adapter 128 ГБ | від 253 грн. | 59 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →