Карта пам'яті Hi-Rali microSD class 10 8 ГБ
Hi-Rali microSDHC class 10 8GB 8 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hi-Rali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hi-Rali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hi-Rali microSD class 10 8 ГБ
Карта пам'яті HI-RALI micro SDHC 8GB class 10 (без адаптерів) (HI-8GBSDCL1 | 231 грн. |
Карта пам'яті microSDHC, 8Gb, Class10, Hi-Rali, без адаптера (HI-8GBSDCL10 | 111 грн. |
Hi-Rali 8 GB Micro SDHC HI-8GBSDCL 10-00 без адаптера Карта пам'яті Class | 310 грн. |
Модификації Hi-Rali microSD class 10
Ціни на Hi-Rali microSD class 10 |
---|---|---|---|---|
Hi-Rali microSD class 10 8 ГБ | від 111 грн. | 4 пропозиції | ||
Hi-Rali microSD class 10 64 ГБ | від 137 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →