Мотошина Michelin Road 6 140/70 R17 66H
Відео 27 | Очікується у продажу 5 685 грн. Призначення: дорожня; Ширина (мм): 140; Профіль (%): 70; Посадковий діаметр ("): 17; Індекс швидкості: H; |
Michelin Road 6 140/70 R17 66H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Michelin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Michelin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Michelin Road 6 140/70 R17 66H
Ціни на Michelin Road 6 140/70 R17 66H |
---|---|---|---|---|
Michelin Road 6 110/70 R17 54W | від 5 904 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Road 6 110/80 R19 59W | від 6 371 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/60 R17 55W | від 5 748 грн. | 8 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/70 R17 58W | від 6 676 грн. | 19 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/70 R18 59W | від 7 674 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Road 6 120/70 R19 60W | від 6 579 грн. | 13 пропозицій | ||
Michelin Road 6 140/70 R17 66W | від 6 455 грн. | 7 пропозицій | ||
Michelin Road 6 150/60 R17 66W | від 6 751 грн. | 5 пропозицій | ||
Michelin Road 6 150/70 R17 69W | від 7 548 грн. | 11 пропозицій | ||
Michelin Road 6 160/60 R17 69W | від 8 396 грн. | 10 пропозицій | ||
Michelin Road 6 170/60 R17 72W | від 8 238 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Road 6 180/55 R17 73W | від 9 020 грн. | 16 пропозицій | ||
Michelin Road 6 190/50 R17 73W | від 8 174 грн. | 12 пропозицій | ||
Michelin Road 6 190/55 R17 75W | від 9 321 грн. | 23 пропозиції |