Біти / торцеві голівки MIOL 58-360
MIOL 58-360 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 58-360
Набор головок торцевых Miol TORX CRV 1/2" 8 ед. (58-360) | 385 грн. |
Набір головок торцевих Miol 58-360 | 369 грн. |
Набір головок TORX CRV 1/2" 8шт MIOL 58-360 | 429 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →