Фарбопульт MIOL 80-822
MIOL 80-822 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIOL 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIOL.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIOL 80-822
Фарбопульт Miol 80-822 пневматичний, HVLP | 1 803 грн. |
Краскопульт пневматический Miol (80-822) | 1 140 грн. |
Пневмопістолет лакофарбовий Miol з верхнім баком, 1.4 мм (80-822) | 1 140 грн. |
Додаткові функції і можливості фарбопульта MIOL 80-822:
- Ширина факела — 160-200 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →