Фарбопульт Sigma 6812081
Фото 12 |
Sigma 6812081 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma 6812081
Усі ціни 14 →Краскопульт Sigma 6812081 | 1 310 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.4 мм c редуктором і верхнім баком 600 мл (6812081) | 1 344 грн. |
Фарбопульт Sigma HVLP 1.4 верхній бак, редуктор (6812081) | 1 514 грн. |
Краска пульт Sigma HVLP 1.4 верхний бак, редуктор (6812081) 6812081 | 1 267 грн. |
Фарборозпилювач Sigma HVLP d1,4 (6812081) | 1 311 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →