Фарбопульт Master Tool 81-8720
Master Tool 81-8720 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Master Tool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Master Tool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Master Tool 81-8720
Усі ціни 9 →Краскопульт пневматический MASTERTOOL (81-8720) | 1 281 грн. |
Фарбопульт MASTERTOOL 600мл d1,4мм (81-8720) | 1 281 грн. |
Фарбопульт MasterTool 81-8720 | 1 217 грн. |
Фарбопульт пневматичний Mastertool HP 1.4 мм 120-170 л/хв 600 мл (81-8720) | 1 281 грн. |
Краскопульт MasterTool GM HP СБ 600 мл, пластик, 1,4 мм, 120-170 л/хв, 3,5 | 1 281 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →