Фарбопульт Intertool PT-0131
Відео 2Фото 6 |
Intertool PT-0131 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0131
Усі ціни 12 →Краскопульт Intertool PT-0131 | 881 грн. |
Краскопульт пневматический LVLP GREEN профессиональный, форсунка 1.3мм, ве | 999 грн. |
Фарбопульт пневматичний LVLP GREEN професійний, форсунка 1.3мм, верхній ме | 999 грн. |
Intertool Краскораспылитель Intertool LVLP GREEN 1.3мм, 600мл (PT-0131) | 949 грн. |
Фарбопульт Intertool PT-0131 | 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Пульвік підійде для непрофесійного використання. В принципі з його допомогою помалював кілька авто повністю, як акрилом, так і металіком. Немає у продажу ремкомплекту всіх резиночок, потрібно було підбирати від інших.
Також заявлено робоче тиск 1.5атм. - брехня, не розпилює при такому тиску, ну хіба що з дуже малим смолоскипом. користуюся Intertool PT-0131 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Замовляв на нього дюзу іншого діаметру.
Ну і довелося позбутися ремонту - труїло повітря. Все показавши на відео:
https://youtu.
be/yqXlRL49LyQ