Велошина Mitas Rapid V36 Classic 12 1/2x1.75x2 1/4
Товар застарів $6 Призначення: гірські (MTB); Діаметр ("): 12; Ширина: 2 1/4"; Стандарт ETRTO: 47-203; Навантаження (кг): 30; |
Mitas Rapid V36 Classic 12 1/2x1.75x2 1/4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitas Rapid V36 Classic 12 1/2x1.75x2 1/4
Ціни на Mitas Rapid V36 Classic 12 1/2x1.75x2 1/4 |
---|---|---|---|---|
Mitas Rapid V36 Classic 20x1.75x2.0 | від 367 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Rapid V36 Classic 24x1.75x2.0 | від 414 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitas Rapid V36 Classic 26x2.0 | від 453 грн. | 1 пропозиція |