Велошина Maxxis Overdrive MaxxProtect 26x1.75
Maxxis Overdrive MaxxProtect 26x1.75 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Overdrive MaxxProtect 26x1.75
Покришка Maxxis Overdrive (26X1.75X2 TPI-27 Wire MAXXPROTECT) ETB64110400 | 800 грн. |
Покрышка 26x1.75x2 (47-559) Maxxis OVERDRIVE (MAXXPROTECT) 27tpi ETB641104 | 800 грн. |
Покришка Maxxis Overdrive (26X1.75X2 TPI-27 Wire MAXXPROTECT) ETB64110400 | 800 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →