Велошина Mitas Sepia V71 Classic 700x40C
Фото 3 |
Mitas Sepia V71 Classic 700x40C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Sepia V71 Classic 700x40C
Покрышка 700 x40C (42-622) MITAS (RUBENA) SEPIA V71 Classic черн. 5-109527 | 425 грн. |
MITAS Покрышка MITAS (RUBENA) 700x40C (42-622) SEPIA V71 Classic black TIR | 422 грн. |
Покришка Rubena&Mitas Sepia 700 x 40C 42-622 City Trekking (1085-5-1095271 | 425 грн. |
MITAS Покрышка Rubena (Mitas) Sepia 700x40C (42-622), черная 5-10952719 | 425 грн. |
Модификації Mitas Sepia V71 Classic 700x40C
Ціни на Mitas Sepia V71 Classic 700x40C |
---|---|---|---|---|
Mitas Sepia V71 Classic 26x1.75x2.0 | від 395 грн. | 1 пропозиція | ||
Mitas Sepia V71 Classic 700x40C | від 422 грн. | 4 пропозиції | ||
Mitas Sepia V71 Classic APS+RS 700x40C | від 605 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →