Смартфон Motorola Moto E13 64 ГБ / 2 ГБ
Відео 10Фото 9 |
Купити Motorola Moto E13 64 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 67 →Motorola E13 2/64 Aurora Green (PAXT0035RS) | 2 999 грн. |
Смартфон Motorola Moto E13 2/64GB Dual Sim Aurora Green (PAXT0035RS) PAXT0 | 2 818 грн. |
Смартфон Motorola E13 2/64GB Cosmic Black (UA UCRF) | 2 999 грн. |
Смартфон Motorola Moto E13 2/64GB Dual Sim Aurora Green (PAXT0035RS) PAXT0 | 2 826 грн. |
Motorola E13 2/64GB Aurora Green (PAXT0035RS) E13 2/64GB Aurora Green (PAX | 2 999 грн. |
ціна 2 гігі оперативної пам'яті у базової версії Колян: користуюся Motorola Moto E13 64GB/2GB кілька місяців |
бравши людині на подарунок як телефон для робочих дзвінків у версії на 8/128гб.
встановлений android goпісля встановлення останніх обновлень системи, телефон став швидше працювати (менше мікрофрізів при гортанні/скролінгу меню налаштувань або ярликів додатків). стандартний додаток youtube з огляду на залізо не дасть вам виставити якість більше 1080р. якщо брати телефон виключно для роботи у плані месенджерів - за свої гроші тут все гуд :). комплектна зарядка 10w (5v, 2a) ціна android go Олег: |
На зорі 2023 року в портфоліо бюджетних смартфонів Motorola стався додаток - на ринок випустили модель Moto E13. Це невигадливий апарат для дзвінків, листування в месенджерах, посиденьок у соцмережах та перегляду онлайн-відео – не більше.
Енергоємна батарея
Примітна особливість смартфона - базовий вологозахист корпусу за стандартом IP52. При цьому в корпус моделі помістили значну акумуляторну батарею ємністю 5000 мАгод. Повного заряду акумулятора пристрою спокійнісінько вистачає на два дні повноцінної автономної роботи. А ось заряджається батарея нешвидко – від стандартного адаптера живлення потужністю 10 Вт.
Полегшена ОС Android 13 Go Edition
Також під капотом Motorola Moto E13 знаходиться зв'язка з восьмиядерного чіпсету початкового класу Unisoc Tiger T606, 2 ГБ оперативної пам'яті і внутрішнього накопичувача об'ємом 64 ГБ. Окремим рядком від двох лотків для SIM винесено слот розширення під картку microSD. «Залізо» у смартфоні відверто невидатне, проте для підвищення швидкодії роботу гаджета налагодили під керівництвом спрощеної ОС Android 13 Go Edition з легковажними версіями стандартних програм.
Повсякденний варіант
З боку лицьової панелі корпусу смартфон озброюється 6.5-дюймовим IPS-екраном з роздільною здатністю картинки 1600х720 пікселів. Обидві камери в моделі "одноокі" - ззаду встановлений основний 13 МП сенсор зображення, а для селфі-кадрів використовується 5 МП фронталка з об'єктивом у краплеподібній "викрійці" екрану. Motorola Moto E13 - придатна пропозиція в полку смартфонів задорого для повсякденних завдань без значних навантажень.
Модификації Motorola Moto E13
Ціни на Motorola Moto E13 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto E13 64 ГБ / 2 ГБ | від 2 753 грн. | 69 пропозицій | ||
Motorola Moto E13 128 ГБ / 8 ГБ | від 3 237 грн. | 31 пропозиція |
але я якщо берете для себе беріть на 128 гб