Моторне мастило Motul Power LCV Euro+ 5W-40 1 л
Товар застарів 327 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові та вантажні авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 1; SAE: 5w-40; Відповідність стандартам: ACEA C3; API SN/CF; Допуски Audi, VW, Skoda, SEAT: 502.00/505.00/505.01; Допуски Mercedes-Benz: 229.51; Допуски Renault: RN 0700/RN 0710; Допуски Fiat, Alfa Romeo, Lancia: 9.55535-S2 |
Motul Power LCV Euro+ 5W-40 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motul 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motul.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Motul Power LCV Euro+ 5W-40
Ціни на Motul Power LCV Euro+ 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Motul Power LCV Euro+ 5W-40 5 л | від 1 567 грн. | 7 пропозицій | ||
Motul Power LCV Euro+ 5W-40 60 л | від 18 735 грн. | 1 пропозиція | ||
Motul Power LCV Euro+ 5W-40 208 л | від 63 140 грн. | 1 пропозиція |