Ножівка NEO 41-011
NEO 41-011 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NEO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NEO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NEO 41-011
Усі ціни 18 →Neo Tools 400 мм, 7TPI, PTFE (41-011) | 715 грн. |
Ножівка з дерева Neo Tools, 400 мм, 7TPI (41-011) | 715 грн. |
Neo Tools Neo Tools 41-011 400 мм, 7TPI, PTFE (41-011) | 715 грн. |
Neo Tools 400 мм, 7TPI, PTFE (41-011) | 715 грн. |
Ножовка из дерева Neo Tools, 400 мм, 7TPI, PTFE 41-011 | 715 грн. |
ще 13 пропозицій
Модифікації моделі:
- Модель 41-011 — довжина полотна 400 мм
- Модель 41-016 — довжина полотна 450 мм
- Модель 41-021 — довжина полотна 500 мм
Модификації NEO 41-011
Ціни на NEO 41-011 |
---|---|---|---|---|
NEO 41-011 | від 715 грн. | 18 пропозицій | ||
NEO 41-016 | від 700 грн. | 16 пропозицій | ||
NEO 41-021 | від 645 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →