Ножівка Fiskars 123860
Відео 8Фото 7 |
Fiskars 123860 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 123860
Усі ціни 16 →Пилка будівельна складана Fiskars Xtract SW72 123860 | 1 499 грн. |
Пила Fiskars Xtract SW72 160 мм (123860) | 1 499 грн. |
Пила складана будівельна Fiskars Xtract SW72 123860 (1000612) | 1 349 грн. |
Пила Fiskars будівельна Xtract SW72 (1000612) | 1 499 грн. |
Строительная пила Fiskars Xtract SW72 123860 (1000612) | 1 199 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ножівки Fiskars 123860:
- Кліпса для ременя
РекомендуємоПорівняти в таблиці →