Ножівка Fiskars 123840 (1001620)
Відео 1Фото 14 |
Fiskars 123840 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 123840
Усі ціни 14 →Пилка садова Fiskars SW84 123840 | 2 799 грн. |
Ножовка по дереву садовая Fiskars SW84 330мм (1001620) | 2 799 грн. |
Пила садова з кобурою Fiskars Xtract SW84 330 мм (123840) | 2 799 грн. |
Пила з фіксованим лезом Fiskars SW84 (1001620) | 2 799 грн. |
Пила садова фіксована Fiskars SW84 123840 (1001620) | 2 249 грн. |
ще 9 пропозицій
Купивши цю пилку, рідше дуже добре, але надзвичайно крихка сталь, при першому ж застосуванні зламалося полотно. Обрізавши кущ, гілка трішки затиснула полотно і воно дуже легко зламалося. Дуже добре рідше Дуже крихка сталь. У роботі потрібно поводитися дуже обережно |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →